Dodatki do WordPress Premium

motywy pluginy szablony wtyczki

dodatki do wordpress

WordPress dodatki Premium – nasza oferta.

 

       Dodatki do WordPress Premium – motywy,pluginy,szablony,wtyczki.Umożliwiamy bezpieczny dostęp do ponad 4000 pluginów i 1500 szablonów,to ponad 5500 najpopularniejszych dodatków do WordPress Premium (płatnych) na licencji GPL.

       Licencja GPL (General Public License) umożliwia bezpłatne rozpowszechnianie oraz nielimitowane użytkowanie na stronach komercyjnych i prywatnych. Dzięki temu można zapoznać się z działaniem szablonu czy wtyczki bez ponoszenia wysokich opłat oraz bez obciążania developera kosztami prowizji na rzecz operatorów płatności (np. Paypal) w przypadku zwrotu produktu. Developer taką prowizję zazwyczaj płaci dwa razy – przy sprzedaży oraz przy zwrocie wpłaty.

       Ten sposób dystrybucji nie zapewnia pomocy do motywów i pluginów, ale po stwierdzeniu przydatności danego dodatku można kupić wybrany produkt i uzyskać wsparcie bezpośrednio od developera, DO CZEGO GORĄCO ZACHĘCAMY!

Komfort i wygoda !

Dodatki do WordPress Premium – opcje dostępu

 

WordPress dodatki Premium – opcje dostępu.

  1. Indywidualny dostęp do dedykowanej strony, skąd możesz pobierać dodatki Premium do WordPress (szablony i wtyczki) oraz instalować bez limitu pobrane wtyczki i szablony na swoich stronach, stronach klientów czy znajomych.
  2. Instalacja menedżera dodatków do WordPress Premium (wtyczek i szablonów) na Twojej stronie, dzięki czemu bezpośrednio z kokpitu WordPress wyszukujesz, instalujesz, aktualizujesz motywy i pluginy. Dodatkowo możesz pobierać oraz instalować bez limitu pobrane szablony i wtyczki na innych swoich stronach, stronach znajomych czy klientów.

 Oszczędź czas i pieniądze !

Dodatki do WordPress Premium – cennik

 

Opcja 1.

Dostęp do strony pobierania dodatków Premium do WordPress na 12 miesięcy

Cena 162zł netto / 199zł brutto

Opcja 2.

Dożywotni dostęp do menedżera dodatków do WordPress Premium (wtyczek i szablonów)

Cena 300zł netto / 369zł brutto

INFORMACJE OGÓLNE
Wszystkie pliki udostępnione do pobrania przez sprzedawcę zostały opracowane przez zewnętrznych programistów (developerów).

Sprzedawca nie jest powiązany, autoryzowany ani w żaden sposób wspierany przez developerów.

Żadne hasła, klucze, loginy do wtyczek i szablonów nie są udostępniane.

Pliki do pobrania są dostarczane przez sprzedawcę w pełnej zgodności z Powszechną Licencją Publiczną (GPL – General Public License).

Niektóre elementy pobierane z bibliotek developera, jak pliki graficzne, dodatkowe szablony mogą być na innej licencji niż GPL,

Nazwy, wyrażenia i znaki towarowe są używane w zakresie niezbędnym do prawdziwej i dokładnej identyfikacji produktów

zgodnie z doktryną dozwolonego użytku.

Sprzedawca nie gwarantuje funkcjonalności pobranych plików ani nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane ich instalacją.

Sprzedawca nie zapewnia wsparcia do pobranych produktów — jeśli potrzebujesz pomocy, rozważ zakup odpowiedniej licencji pomocy technicznej

od właściwego developera lub skorzystaj z ogólnodostępnych informacji w sieci lub na forach internetowych.

Zapewniamy pełne wsparcie dotyczące wszelkich trudności, jakie możesz napotkać podczas pobierania plików na swój komputer.

Hosting WordPress Premium

 

Jeśli szukasz miejsca dla swojej nowej strony WordPress lub chcesz obniżyć koszty jej utrzymania i przyśpieszyć,zoptymalizować działanie,zapoznaj się z naszą ofertą – hosting WordPress Premium

hosting wordpress premium